مهاجرت به رومانی

کشور رومانی یکی از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است که در همسایگی مجارستان، صربستان، مولداوی، اوکراین و بلغارستان قرار دارد. پایتخت رومانی شهر مشهور و زیبای بخارست است و از مهم‌ترین شهرهای آن می‌توان به تیمیشوارا، ایاشی، کلوژ، کونستاتسا و براشوو اشاره کرد. بر خلاف دهه‌های قبل، فساد به شدت در این کشور ریشه‌کن شده و می‌توان رشد اقتصادی، رشد کیفیت زندگی و قدرت خرید مردم را به صورت سالانه مشاهده کرد. در حال حاضر کشور رومانی حدود الی میلیون جمعیت دارد و سیاست‌های جدید این کشور همگی در راستای پذیرش مهاجران بیشتر هستند. در مسیر مهاجرت به رومانی، شما می‌‌توانید از خدمات گروه مهاجرتی W2Ro استفاده کنید.

در حال حاضر متقاضیان می‌توانند با سه روش تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به کشور رومانی مهاجرت کنند. با توجه به فرصت محدود شانس اخذ ویزای رومانی، پیشنهاد می‌کنیم سریعا با ما تماس بگیرید و اقدامات اولیه را برای مهاجرت به رومانی آغاز کنید.

مهاجرت به رومانی

روش های مهاجرت به رومانی

مهاجرت سرمایه گذاری به رومانی

مهاجرت سرمایه گذاری به رومانی

ساده‌ترین روش مهاجرت به رومانی، سرمایه گذاری در این کشور است. قیمت املاک و کسب و کار در کشور رومانی نسبت به کشورهای اروپایی دیگر بسیار ارزان‌تر بوده و سرمایه داران ایرانی می‌توانند خانه و کسب و کار مطابق با علایق خود را در این کشور خریداری کنند. این کار برای دریافت ویزا و اقامت کشور رومانی کافی خواهد بود.

از آنجایی که رومانی یک کشور خارجی برای شما سرمایه داران شمرده می‌شود، عدم وجود وکیل و افراد متخصص در این زمینه می‌تواند خطر را به حداکثر برساند. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از سرمایه گذاری در رومانی، از مشاوره رایگان ما در این زمینه استفاده کنید.

مهاجرت کاری به رومانی

مهاجرت کاری به رومانی

با توجه به اقتصاد رو به پیشرفت کشور رومانی و فرصت‌های شغلی فراوان، افراد متخصص و مجرب  در زمینه‌های مختلف می‌توانند نسبت به کار در رومانی اقدام کنند. اگر به دنبال مهاجرت به رومانی هستید، گرفتن ویزای کاری رومانی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته برای این کار، باید پذیرس کتبی و رسمی یکی از کسب و کارهای رومانیایی را به سفارت ارائه کنید.

حضور موسس گروه مهاجرتی W2Ro در کشور رومانی، مزیت قابل توجهی است که شما می‌توانید برای اخذ جاب آفر از آن استفاده کنید. ما با استفاده از تمامی امکانات خود، سعی در تسهیل پروسه اخذ پذیرش و ویزای کاری رومانی شما خواهیم داشت؛ بنابراین تماس با ما را فراموش نکنید!

مهاجرت تحصیلی به رومانی

مهاجرت تحصیلی به رومانی

سیستم آموزشی قدرتمند کشور رومانی باعث شده تا دانشگاه‌های این کشور به یکی از بهترین گزینه‌ها برای داشنجویان ایرانی تبدیل شوند. شما می‌توانید با اخد پذیزش در رشته‌های مختلف دانشگاه مورد نظرتان، ویزای تحصیلی رومانی را دریافت کنید. مهاجرت تحصیلی به رومانی هیچ نیازی به مدرک زبان ندارد و عمده افراد از توانایی اخذ پذیرش دانشگاه مورد علاقه خود برخوردار هستند.

مهم‌ترین و بهترین خدمات گروه مهاجرتی W2Ro اخذ ویزای تحصیلی برای داشنجویان است. ما با ارائه رزومه و مدارک شما به دانشگاه‌های معتبر، پذیرش شما را اخذ می‌کنیم و سپس امور اداری ویزای تحصیلی شما را انجام می‌دهیم. همراه ما باشید تا ضریب موفقیت خود در مهاجرت را ده برابر کنید.

انواع ویزای رومانی

رومانی یک کشور محبوب برای عمده توریست‌های اروپایی و غیر اروپایی است. به همین دلیل دولت این کشور انواع مختلفی از ویزاها را برای هر کدام از اتباع خارجی صادر می‌کند تا هر کدام بسته به هدف خود، نسبت به اخذ ویزای رومانی اقدام کنند. در ادامه، ویزای A ،B ،C و D کشور رومانی به اختصار برایتان شرح داده می‌شوند:

  • ویزای نوع A کشور رومانیویزای نوع A کشور رومانی، برای افرادی اختصاص داده شده که یک توقف کوتاه مدت در کشور رومانی خواهند داشت؛ چرا که تعداد زیادی از مسافران خارجی برای تعویض هواپیما و ادامه مسیر خود، در کشور رومانی متوقف می‌شوند. این افراد باید ابتدا حتما ویزای نوع A رومانی را اخذ کنند. مبرهن است که متقاضیان مهاجرت به رومانی، علاقه‌ای به اخذ این نوع ویزا نخواهند داشت.
  • ویزای نوع B کشور رومانیویزای نوع B کشور رومانی، نوع دیگری از ویزاهایی است که اتباع خارجی باید برای اخذ آن مدارکی را به سفارت رومانی ارائه دهند. در صورتی که شما این ویزا را داشته باشید می‌توانید تا مدت 5 روز اداری در کشور رومانی حضور داشته باشید. این ویزا مختص افرادی است که منتظر فرا رسیدن زمان یک پرواز خاص هستند و می‌خواهند کمتر از یک هفته در کشور رومانی سکونت داشته باشند.
  • ویزی نوع C کشور رومانی ویزای C رومانی، بر خلاف ویزاهای دیگری که در بالا معرفی کردیم، اجازه حضور اتباع خارجی را تا مدت زمان طولانی صادر می‌کند. هر فردی که بتواند ویزای نوع C کشور رومانی را اخذ کند، می‌تواند تا 90 روز در این کشور مستقر شود. البته باید توجه داشت که افراد تنها تا 180 روز زمان دارند تا از این ویزا به صورت کامل استفاده کنند. چنانچه می‌خواهید قبل از مهاجرت به رومانی آن را از نزدیک ببینید، این نوع ویزا می‌تواند تمام نیازهای ابتدایی شما را تامین کند.
  • ویزای نوع D کشور رومانیآخرین نوع از انواع ویزای رومانی که قصد معرفی آن را داریم، ویزای D رومانی نام گرفته است. این نوع ویزا که برای مهاجران در کشور رومانیا اختصاص داده شده، ماه‌ها و حتی در مواقعی سال‌ها مجوز حضور و سکونت در کشور رومانی را به اتباع خارجی می‌‌دهد. افراد برای اخذ این نوع ویزا، باید از روش‌هایی نظیر تحصیل، کار و سرمایه گذاری در رومانیا استفاده کنند؛ در غیر این صورت، شانسی برای اخذ این نوع ویزا ندارند. ما در گروه مهاجرتی W2Ro تمامی اقدامات لازم را برای اخذ این نوع ویزا انجام خواهیم داد تا مهاجرت به رومانی برایتان به سریع‌ترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

خدمات گروه مهاجرتی W2Ro

مهاجرت تحصیلی به رومانی

بهترین و ساده‌ترین روش برای مهاجرت به رومانی، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر است. این روش مهاجرتی، مهم‌ترین خدمات ما به شما خواهد بود.

مهاجرت کاری به رومانی

ما با گرفتن جاب آفر برای شما و اخد ویزای کاری در امتداد آن، خدمات مهاجرت کاری به رومانی را انجام می‌دهیم. 

سرمایه گذاری در رومانی

مطلوب‌ترین روش، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در رومانی است. با خرید ملک، کسب و کار و ثبت شرکت در رومانی، اقامت خود را در این کشور تضمین کنید.

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

1

مشاوره رایگان

مشاوره مهاجرتی، اهمیت بسیار زیادی در تصمیم‌گیری دارد.

2

امضای قرارداد

قرارداد کتبی همکاری، موجب همبستگی طرفین در روند همکاری می‌شود.

3

تحقیق و بررسی

ما بهترین فرصت‌های متناسب با شرایط شما را پیدا می‌کنیم.

4

امور اداری

در مرحله نهایی، پذیرش و ویزای شما را از کشور رومانی اخذ می‌کنیم.

درخواست ارزیابی رایگان رزومه

ما رزومه شما را به صورت رایگان ارزیابی می‌کنیم.